Ürünler
PAKSIDING - PAK COUNTRY
PRESTIGE
Modernlikten, estetikten ve pratiklikten ödün vermeden artan yaşam kalitesi. Modern bir dokuya sahip olan bu serinin profil kalınlığı 0,044'' ve diş yüksekliği 1/2'' dir.

PAKSIDING PAKSIDING Her türlü detayı çözebilecek aksesuarlarıyla mükemmel bir uyum sergiler.
PAKSIDING Uzun ömürlüdür, boya bakım ve onarım gerektirmez, kolay temizlenir,
PAKSIDING Yıllar sonra bile ilk günkü güzelliğini korur,
PAKSIDING Estetik ve çağdaş görüntüsüyle yaşam alanlarınızı güzelleştirir, binanıza değer kazandırır.
PAKSIDING Tuğla, beton, ahşap ya da çelik konstrüksiyon üzerine tek katlı veya çok katlı binalarda kullanılabilir.
PAKSIDING Her türlü hava koşullarına dayanıklıdır, esneme, büzülme esnasında kendini tolere eder.
PAKSIDING PAKSIDING Güneşten gelen ultraviyole ışınlarına karşı dirençlidir. XPS veya EPS yalıtım malzemesi ile birlikte sistem halinde kullanılırsa ses ve ısı yalıtımı sayesinde ısıtma ve soğutma masraflarından tasarruf edilmesini sağlar.
PAKSIDING İç detaylarında kullanılan buhar dengeleyici sayesinde duvarlarda nem oluşturmaz.
PAKSIDING Üzerinde bulunan tahliye delikleri, köşe birleşim boşlukları sayesinde binanız nefes alır.
PAKSIDING Değişik renk ve doku seçeneklerine sahiptir. Her mevsimde kullanılabilen, kısa sürede ekonomik ve hızlı çözümleriyle montajı gerçekleşir kolay nakledilir.


PAKSIDING
PAKSIDING


  PAKSIDING - PAKCOUNTRY
Kişisel bilgiler
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Telif
Telif hakkı PAKPEN A.Ş. ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler PAKPEN A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. PAKPEN A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.